Wyszukaj Szkolenie

standardy malopolskie logo

Grupa T16/T16, Bezpłatne szkolenie dla dyrektorów i nauczycieli z zakresu kompetencji kluczowych i procesowego wspomagania,Tarnobrzeg, 18-20.10 (I zjazd), 8-10.11 (II zjazd), 22-24.11 (III zjazd)

INSTYTUT NAUKI LEKTIKON
jest partnerem przy rekrutacji oraz zapewnieniu kadry trenerskiej.

Grupa T16/T16, wyjazdowa, Tarnobrzeg, 18-20.10 (I zjazd), 8-10.11 (II zjazd), 22-24.11 (III zjazd)

Tematem projektu jest zwiększenie skuteczności działań podejmowanych przez pracowników instytucji systemu wspomagania oraz trenerów na rzecz kształcenia kompetencji kluczowych uczniów poprzez udział pracowników instytucji wspomagających i trenerów w szkoleniach i przeprowadzenie przez nich kompleksowego procesu wspomagania w placówkach. W projekcie weźmie udział 900 osób.

Projekt będzie realizowane w terminie do 2020-05-31 na obszarze całego kraju. Całkowita wartość projektu to 7 363 753,45 zł, wartość dofinansowania to 7 142 840,84 zł.

Projekt pn. „Forum kadry wspomagania oświaty” jest realizowany za pośrednictwem Ministerstwa Edukacji Narodowej jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Rozwój Edukacja na lata 2014-2020.

W ramach szkolenia odbędą się 3 zjazdy po 3 dni (łącznie 70 godzin dydaktycznych). Dzięki udziałowi w szkoleniu uczestnicy nabędą wiedzę i umiejętności w obszarze kompetencji kluczowych oraz procesowego wspomagania szkół, przedszkoli i placówek. Po szkoleniu uczestnik będzie miał za zadanie przeprowadzić procesowe wspomaganie w wybranej przez siebie placówkę. Szkolenie i wspomaganie kończy się certyfikatem, który uprawnia do prowadzenia procesowego wspomagania zgodnie z obowiązującymi przepisami. Regulamin, harmonogram i wzór umowym, a także list polecający MEN znajdują się w poniższych załącznikach.

Zarejestruj się na szkolenie w 4 krokach:

1. Zapoznaj się z informacjami zawartymi w regulaminie rekrutacji (w załączniku)

2. Sprawdź terminy zjazdów, przyporządkowane do grup (T1, T2, T3.... itd.)

3. Zarejstruj się poprzez formularz on-line na niniejszej stronie www.lektikon.edu.pl

4. Wypełnij dokumenty, podpisz, zeskanuj i prześlij je na adres mailowy:

(oryginały dokumentów zabierz ze sobą na I szkolenie)

Osoba do kontaktu:

Krystian Sroka, tel.606438521, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

UWAGA: Z projektu wykluczone są osoby, które uczestniczyły w projekcie pozakonkursowym ORE: „ Zwiększenie skuteczności działań pracowników systemu wspomagania i trenerów w zakresie kształcenia u uczniów kompetencji kluczowych” oraz w innych projektach w przedmiotowym konkursie i w ramach projektów wyłonionych do dofinansowania w konkursie nr POWR.02.10.00 IP.02-00-005/16.

Data 18-10-2019 15:00
Data Zakończenia 20-10-2019 14:00
Rozpoczęcie rejestracji 28-08-2019 00:00
Wolne miejsca 16
Zakończenie rejestracji 15-10-2019 00:00
Trener prowadzący Marzena Łata, Dorota Rabińska
Dodatkowe informacje Nie zapomnij wysłać dokumentów na adres: wspomaganie@lektikon.edu.pl
Lokalizacja Stary Browar
Załącznik 20181001_formularz-rekrutacyjny_wspomaganie2.doc
20181001_owiadczenia_wspomaganie2.doc
20181001_regulamin-rekrutacji_wspomaganie2-1.pdf
20181201_wzr-umowy-z-uczestnikiem_wspomaganie2.doc
Harmonogram szkolenia.pdf
Oswiadczenie dane osobowe.pdf
Zapisy na to szkolenie zostały zakończone
Zobacz w czym możemy Ci pomóc!
Zaangażowaliśmy się w akcję dni uczenia się dorosłych https://edurosli.pl/. To seria bezpłatnych szkoleń dla osób dorosłych, które chcą podnieść swoje kompetencje. Zapraszamy do sekcji "Szkolenia bezpłatne". Jeśli chcesz lepiej radzić sobie ze stresem, konfliktem,  trudnym klientem, być bardziej efektywnym liderem lub rozwinąć swoją kreatywność, to właśnie u nas czeka na Ciebie miejsce! (tylko 15 osób na jednym szkoleniu). Szkolenia w Zatorze, Lipowej/k. Żywca i Tarnowie. Kliknij i zobacz w czym możemy Ci pomóc - i to BEZPŁATNIE! Szukaj szkoleń o nazwie Rozwiń Skrzydła: http://lektikon.edu.pl/szkolenia/szkolenia-bezplatne