• 1. Ile kosztuje szkolenie? Open or Close

  Ponieważ nie ma dwóch identycznych zamówień, toteż ceny szkoleń są zróżnicowane. Staramy się dopasować ceny do możliwości finansowych naszych klientów, jesteśmy elastyczni, a ceny można negocjować :)

 • 2. Jak zamówić szkolenie? Open or Close

  Szkolenie najlepiej zamówić korzystając z adresów mailowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo telefonicznie pod numerem: 660 721 999.

 • 3. Czy mogę zaproponować swój temat? Open or Close

  Tak, jest taka możliwość. Ponieważ każde szkolenie przygotowujemy od podstaw, więc i w takiej sytuacji - po zdiagnozowaniu potrzeb, ustaleniu celów i treści szkolenia - możemy przygotować szkolenie którego nie ma w ofercie. Jeśli jednak nie mamy w kadrze odpowiedniego specjalisty, to z pewnością nie podejmiemy się takiego zadania. W tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi! Przygotowanie oferty jest bezpłatne i do momentu zamówienia szkolenia klient nie ponosi żadnych kosztów. Jeśli więc nie przygotujemy dopasowej oferty, wtedy bez zobowiązań można zrezygnować z naszych usług.

 • 4. Czy szkolenie spełni moje oczekiwania? Open or Close

  Pytanie może wydawać się trochę banalne, jednak większość naszych klientów, którzy pierwszy raz zamawiają szkolenie, ma wątpliwości czy szkolenie spełni oczekiwania. Na naszej stronie znajdują się referencje, opinie po szkoleniach oraz wykaz instytucji/firm, które już szkoliliśmy. Wystarczy więc ich zapytać :)

 • 5. Jak wyglądają płatności? Open or Close

  Standardowo faktura za usługę wystawiana jest w dniu realizacji usługi z 14-dniowym terminem płatności. Nie oczekujemy na zaliczki ani płatności gotówką w dniu szkolenia.

 • 6. Czy wystawiacie zaświadczenia/certyfikaty? Open or Close

  Tak, oczywiście. Zaświadczenia i certyfikaty imienne są drukowane na papierze wizytówkowym. Podstawą do ich wystawienia są podpisy uczestników na liście obecności.

 • 7. Czy prowadzicie kursy kwalifikacyjne? Open or Close

  Nie, nie zajmujemy sie takimi usługami obecnie.

 • 8. Czy uczestnicy szkolenia otrzymują materiały? Open or Close

  Tak, uczestnicy szkolenia otrzymują materiały szkoleniowe: zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej.

 • 9. Kiedy, jak i z kim skontaktować się w przypadku innych wątpliwości? Open or Close
  Najlepiej zadzwonić do Radosława Świergosza, właściciela firmy i dyrektora placówki, tel: 660 721 999, najlepiej w godzinach 9.00 - 15.00, a także innych, o ile sprawa zwłoki nie znosi :)
Zobacz w czym możemy Ci pomóc!
Zaangażowaliśmy się w akcję dni uczenia się dorosłych https://edurosli.pl/. To seria bezpłatnych szkoleń dla osób dorosłych, które chcą podnieść swoje kompetencje. Zapraszamy do sekcji "Szkolenia bezpłatne". Jeśli chcesz lepiej radzić sobie ze stresem, konfliktem,  trudnym klientem, być bardziej efektywnym liderem lub rozwinąć swoją kreatywność, to właśnie u nas czeka na Ciebie miejsce! (tylko 15 osób na jednym szkoleniu). Szkolenia w Zatorze, Lipowej/k. Żywca i Tarnowie. Kliknij i zobacz w czym możemy Ci pomóc - i to BEZPŁATNIE! Szukaj szkoleń o nazwie Rozwiń Skrzydła: http://lektikon.edu.pl/szkolenia/szkolenia-bezplatne