Instytut Nauki Lektikon jest firmą szkoleniową, która zajmuje się usługami szkoleniowymi, adresowanymi do kilku grup odbiorców. Jako Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli prowadzimy szkolenia rad pedagogicznych, szkolenia otwarte dla nauczycieli, konferencje tematyczne oraz usługi doradcze. Mając duże doświadczenie w kontaktach z dziećmi i młodzieżą, prowadzimy również warsztaty dla uczniów, m.in. zajęcia teatralne, z zakresu mnemotechnik, autoprezentacji, treningu antystresowego, treningu asertywności, czy komunikacji. W naszej ofercie znajduje się również kurs animatora czasu wolnego, który przygotowuje młodzież do tego coraz popularniejszego zawodu.

Drugą bardzo ważną dla nas grupą są klienci biznesowi. Na zamówienie mikro i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji prowadzimy usługi szkoleniowe i doradcze z zakresu sprzedaży, marketingu, budowania zespołu, komunikacji i inne.

Na zlecenie ośrodków pomocy społecznej szkolimy również osoby bezrobotne i wykluczone społecznie, a dla JST szkolimy pracowników urzędów z zakresu obsługi petenta, czy współpracy z inwestorami w sferze zatrudnienia i outplacementu.

Wszystkie te usługi łączy nasze profesjonalne i indywidualne podejścied do każdego procesu. Staramy się trafnie diagnozować potrzeby szkoleniowe, dzięki czemu nasze szkolenia są "uszyte na miarę", a przez to skuteczne. Stawiamy na długofalowe relacje, a tutaj nie ma drogi na skróty. Motto Instytutu Nauki Lektikon brzmi: "Twoje skrzydła sukcesu!", co nawiązuje do naszej filozofii działania, w myśl której nasz sukces będzie mozliwy tylko wtedy, gdy pomożemy osiągnąc go naszym klientom i partnerom.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon uzyskała akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty, po spełnieniu wszystkich wymagań określonych w prawie oświatowym. Tym samym zamknęliśmy drogę otwartą w 2017 roku, kiedy zawnioskowaliśmy o ewaluację zewnętrzną naszej placówki i w kwietniu 2017 roku spełniliśmy wymagania Państwa na poziomie wysokim. Akredytacja została przyznana na okres 5 lat (sprawdź - wykaz akredytowanych placówek na stronie MKO). Serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy i skorzystania z oferty naszej placówki. Szczegóły tutaj (link)!