Akredytacja MKO dla NPDN Instytut Nauki Lektikon!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
poniedziałek, 08 lipiec 2019 14:17
Szanowni Państwo!
Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon uzyskała akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty, po spełnieniu wszystkich wymagań określonych w prawie oświatowym (w szczególności a rozporządzeniu ws. placówek dokonalenia nauczycieli oraz rozporządzeniu ws. akredytacji placówek doskonalenia nauczycieli). Tym samym zamknęliśmy drogę otwartą w styczniu 2017 roku, kiedy zawnioskowaliśmy o ewaluację zewnętrzną naszej placówki i w kwietniu 2017 roku spełniliśmy wymagania Państwa na poziomie wysokim.
Akredytacja zostałą przyznana na okres 5 lat. Serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy i skorzystania z oferty naszej placówki (link).
Szanowni Państwo!
Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon uzyskała akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty, po spełnieniu wszystkich wymagań określonych w prawie oświatowym. Tym samym zamknęliśmy drogę otwartą w 2017 roku, kiedy zawnioskowaliśmy o ewaluację zewnętrzną naszej placówki i w kwietniu 2017 roku spełniliśmy wymagania Państwa na poziomie wysokim. Akredytacja została przyznana na okres 5 lat (sprawdź - wykaz akredytowanych placówek na stronie MKO). Serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy i skorzystania z oferty naszej placówki. Szczegóły tutaj (link)!