Szkolenie dla dyrektorów, Zator, Danuta Skrzypek, Ocena pracy nauczyciela i procedury awansu zawodowego, obowiązujące od dnia 1 września 2018 r., po nowelizacji od dnia 1 stycznia 2019

(0 głosów)
piątek, 10 maj 2019 08:37
Odpowiadając na Państwa zapytania z przyjemnością informujemy, że zorganizowaliśmy szkolenie z Panią Danutą Skrzypek nt. oceny pracy nauczyciela i procedury awansu zawodowego. Szkolenie adresowane jest głównie do dyrektorów, wicedyrektorów, ale mogą w nim wziąć udział również nauczyciele. Szczegóły w formularzu rejestracyjnym (zakładka SZKOLENIA>SZKOLENIA DLA DYREKTORÓW).
ZAPRASZAMY!
Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon uzyskała akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty, po spełnieniu wszystkich wymagań określonych w prawie oświatowym. Tym samym zamknęliśmy drogę otwartą w 2017 roku, kiedy zawnioskowaliśmy o ewaluację zewnętrzną naszej placówki i w kwietniu 2017 roku spełniliśmy wymagania Państwa na poziomie wysokim. Akredytacja została przyznana na okres 5 lat (sprawdź - wykaz akredytowanych placówek na stronie MKO). Serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy i skorzystania z oferty naszej placówki. Szczegóły tutaj (link)!