Oferta NPDN Instytut Nauki Lektikon na rok szkolny 2018/2019

(1 głos)
piątek, 22 czerwiec 2018 13:29

Oddajemy w Wasze ręce ofertę na kolejny rok szkolny równo z zakończeniem bieżącego 2017/2018 roku. Część z Was planuje doskonalenie nauczycieli i rad peadogogicznych właśnie w tym okresie, stąd chcemy aby nasza oferta była dostępna już teraz. Będziemy ją zapewne modyfikować, jednak chcemy zaprezentować tematy które przygotowaliśmy analizując Wasze potrzeby.

Link do oferty

Zachęcamy do kontaktu i pozdrawiamy!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon uzyskała akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty, po spełnieniu wszystkich wymagań określonych w prawie oświatowym. Tym samym zamknęliśmy drogę otwartą w 2017 roku, kiedy zawnioskowaliśmy o ewaluację zewnętrzną naszej placówki i w kwietniu 2017 roku spełniliśmy wymagania Państwa na poziomie wysokim. Akredytacja została przyznana na okres 5 lat (sprawdź - wykaz akredytowanych placówek na stronie MKO). Serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy i skorzystania z oferty naszej placówki. Szczegóły tutaj (link)!